Menu Close

Žingsniai sveikatos link: Šalčininkų senjorai atranda “Socialinį receptą”

Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdydamas projektą „Socialinis receptas“, skirtą stiprinti senjorų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą. Projektas sulaukė didelio susidomėjimo – jame aktyviai dalyvavo Šalčininkų paslaugų centro pagalbos į namus klientai.

2024 m. balandžio 8 d. visuomenės sveikatos biuro specialistai pristatė iniciatyvos „Socialinis receptas“ tikslus ir veiklas. Klientai sužinojo, kad ši iniciatyva skirta stiprinti senjorų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą, įtraukiant juos į nemokamas kultūrines, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ir kitas veiklas.

 

  • Susipažinimas su šiaurietiško ėjimo technika

Instruktorius pademonstravo šiaurietiško ėjimo techniką ir paaiškino teisingą lazdų naudojimą. Klientai atliko apšilimo pratimus ir išbandė šiaurietiško ėjimo techniką praktiškai.

 

  • Šiaurietiško ėjimo žygis Šalčininkų parkas- sveikatos takas

Klientai, naudodami šiaurietiško ėjimo lazdas, žygiavo Šalčininkų parko sveikatos taku. Žygio metu jie galėjo pasimėgauti grynu oru, gamtos grožiu ir pabendrauti tarpusavyje.

Renginio dalyviai teigiamai įvertino projektą „Socialinis receptas“. Jie pabrėžė, kad tai puiki galimybė pagerinti savo fizinę ir psichologinę sveikatą, susipažinti su naujais žmonėmis ir turiningai praleisti laiką.

Šalčininkų paslaugų centras dėkoja Visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą ir tikisi, kad šis renginys paskatins senjorus aktyviau dalyvauti įvairiose sveikatinimo veiklose.

 

Skip to content