Menu Close

Susitikimas su Eišiškių bendruomene

👉Šalčininkų socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai ir toliau aktyviai tęsia seniūnijų aplankymus, siekdami kuo plačiau informuoti bendruomenės narius apie centre teikiamas paslaugas.

✅Š. m. balandžio 15 d. centro socialiniai darbuotojai susitiko su Eišiškių bendruomene. Susitikimo metu socialiniai darbuotojai, atsakingi už transporto, pagalbos į namus, prevencinių socialinių paslaugų, integralios pagalbos, socialinės globos asmens namuose, asmeninės pagalbos ir kitų centre teikiamų paslaugų organizavimą ir teikimą, pristatė šias paslaugas, atsakė į gyventojams rūpimus klausimus, išdalino informacines atmintines ir skrajutes.

🔍Bendruomenės informavimas apie teikiamas paslaugas padeda geriau suprasti gyventojų poreikius ir užtikrinti, kad jie laiku gautų reikiamą pagalbą.

✅Tikimės, kad bendruomenės nariai žinodami plačiau apie centre teikiamas paslaugas, galės kreiptis ir (ar) nukreipti kitus asmenis pagalbos gavimui.

🌸Dėkojame Eišiškių seniūnijos seniūnui Miroslavui Bogdiun už pagalbą organizuojant susitikimą, bei Eišiškių laisvalaikio ir verslo centro direktorei Barbarai Mickevič už suteiktas patalpas.

Taip pat AČIŪ visiems dalyvavusiems už bendradarbiavimą ir aktyvų įsitraukimą!

 

Skip to content