Menu Close

TRUMPA ATMINTINĖ, NORINTIEMS PASINAUDOTI TRANSPORTO PASLAUGA

Šalčininkų socialinių paslaugų centro transporto paslauga gali pasinaudoti asmenys, kurie dėl ligos, senatvės, negalios neturi galimybių naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu, vykstant į gydymo įstaigas, sanatorijas, reabilitacijos centrus, neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą ir kitais būtinais atvejais.

Norime priminti, kad centro automobilis yra devynių sėdimų vietų ir yra pritaikytas vežti vieną neįgalų asmenį vežimėlyje.

Transporto paslauga yra teikiama nemokamai, kai vieno šeimos nario pajamos neviršija 2VRP t. y., 314 Eurų. Tais atvejais jeigu vieno šeimos nario pajamos viršija 2VRP, už transporto paslaugą paslaugų gavėjas sumoka pagal Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 30 d. sprendimą Nr. T-(1.3E) – 1082 ,,Dėl Šalčininkų socialinių paslaugų centro bendrųjų ir specialiųjų socialinių paslaugų kainų nustatymo“,  0,35 Eur./1 km.

Asmenys pageidaujantys pasinaudoti transporto paslauga ir gauti išsamesnę informaciją prašome maloniai kreiptis telefonu +37038051398 arba atvykti į Šalčininkų socialinių  paslaugų centrą, adresu Sodų g. 3a, Šalčininkai.  Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas socialines paslaugas galite rasti centro tinklalapyje: www.sspc.lt

Skip to content