Menu Close

Šypsena veide – nemokama kirpimo paslauga senyvo amžiaus ir negalią turintiems asmenims

Šiuolaikiniame pasaulyje plaukų kirpimas dažnai laikomas savaime suprantamu dalyku. Tačiau vienišiems, senyvo amžiaus ar negalią turintiems asmenims ši paslauga gali būti sunkiai pasiekiama. Šalčininkų socialinių paslaugų centras, siekdamas pagerinti šių žmonių gyvenimo kokybę, vasario ir kovo mėnesiais pasiūlė jiems nemokamą kirpimo paslaugą namuose.

Per šį laikotarpį nemokamą kirpimo paslaugą gavo 15 Centro pagalbos į paslaugų gavėjų. Jiems tai buvo ne tik galimybė atnaujinti savo įvaizdį, bet ir proga pabendrauti, pasijusti dėmesio centre. Džiaugsmingos šypsenos ir nuoširdūs padėkos žodžiai atskleidė, jog ši dovana jiems buvo ypatingai reikšminga.

Centro darbuotojai nuoširdžiai dėkoja savanorei Dianai už jos gerumą ir profesionalumą. Jos talentas ir atsidavimas darbui leido paslaugų gavėjams pasijusti gražiais ir pasitikinčiais savimi.

Ši akcija parodė, jog net ir maža dovana gali atnešti daug džiaugsmo ir pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę. Šalčininkų socialinių paslaugų centras ir toliau sieks plėtoti įvairias iniciatyvas, skirtas vienišiems, senyvo amžiaus ir negalią turintiems asmenims, ir taip prisidėti prie jų gerovės.

Šalčininkų socialinių paslaugų centro informacija

Skip to content