Menu Close

Socialinių paslaugų centro darbuotojai tobulina kompetencijas

Bendradarbiaujant su Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, vykdant socialinių paslaugų srities darbuotojų mokymų programą vyksta socialinio darbuotojo padėjėjų ir socialinių darbuotojų, dirbančių su šeimomis, nemokami (32 val.) „Šalčininkų rajono darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimas“ mokymai psichikos sveikatos srityje. Mokymus veda psichologė Irma Palaimaitė ir visuomenės sveikatos specialistė Edita Kulikauskienė.

Mokymai darbuotojams vyksta ketvirtadieniais nuotoliniu būdu.

Išnagrinėtos pagrindinės mokymų temos: psichikos sveikatos samprata, psichikos sveikatos sutrikimų požymiai, apetito pokyčių, virškinimo sutrikimų, kūno svorio pokyčių teorija, pagrindiniai psichikos ir elgesio sutrikimai, vidinis nerimas, psichologinės krizės. Kalbėta apie savižudybės krizę: kaip atpažinti, kaip padėti, stresas darbe, požymiai, priežastys, žala ir jos įveika, prevencija, motyvacija ir profesinis perdegimas ir kt.

Mokymų metu nuotaikos pagerinimui bei atsipalaidavimui dalyviams padėjo praktiniai užsiėmimai, vedami Editos Kulikauskienės: atsipalaidavimo kūnui ir mintims, tempimo, kvėpavimo ir  minčių koncentracijos ir kt. pratimai.

Organizuojamuose mokymuose dalyvauja 20 dalyvių.

Skip to content