Menu Close

ŠALČININKŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO PAGALBOS Į NAMUS GAVĖJŲ SUSITIKIMAS SU VILNIAUS APSKRITIES VPK ŠALČININKŲ RAJONO PK BENDRUOMENĖS PAREIGŪNU

Vykdant Šalčininkų socialinių paslaugų centro pagalbos į namus paslaugos gavėjų sveikatos ir saugos prevencijos užtikrinimo 2022 m.  planą  Šalčininkų socialinio paslaugų centras 2022 m. kovo 29 – 31  d. organizavo pagalbos į namus paslaugų gavėjų nuotolinius susitikimus su Vilniaus apskrities VPK Šalčininkų rajono PK bendruomenės pareigūne Olga Jasiukaite. Susitikimų  tema – „Sukčiavimo būdai ir kaip jų išvengti“. Paslaugų gavėjų tikslinė grupė – pagyvenę žmonės (60 m. amžiaus ir vyresni asmenys).

Susitikimo metu centro paslaugų gavėjams buvo suprantama kalba trumpai pristatytos nusikalstamumo aktualijos Šalčininkų rajone, kalbėta apie dažniausiai daromus pažeidimus, telefoninius sukčius ir apsisaugojimo nuo jų būdus bei greitųjų kreditų finansinę žalą. Bendruomenės pareigūnė pateikė pavydžius, dalinosi patarimais kaip išvengti sukčiautojų ir išlikti budriems, saugant savo asmeninius duomenys.

Pareigūnė paragino išlikti budriais, nepanikuoti ir sukčiavimo atvejais skambinti bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Skip to content