Menu Close

Šalčininkiečiai aktyviai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje

Spalio 13-14 dienomis Šalčininkų socialinių paslaugų centras organizavo rudeninę „Maisto banko“ akciją, kurioje maisto produktus paaukojo 268 asmenys. Norintys įsigyti maisto produktų ir padovanoti juos kitiems buvo laukiami parduotuvėje „Maxima“, esančioje J. Sniadeckio g. 11, Šalčininkuose.

„Maisto banko“ akcijoje dalyvavo 20 Socialinių paslaugų centro darbuotojų – savanorių. Tai žmonės, kurie kasdien susiduria su svetimomis bėdomis, problemomis ir negandomis, kurie skuba į pagalbą ten, kur ji labiausiai reikalinga. Kviesdami ateinančius apsipirkti žmones paaukoti maisto produktų labiausiai nepasiturintiems, per dvi dienas jie surinko 847 vienetus ilgo galiojimo maisto produktų.

– Esu dėkinga kolektyvui už aktyvumą ir atsakingumą. Dvi dienas moterys darbavosi pasikeisdamos viena kitą, jos paaukojo tam vakarus ir šeštadienį. Padėkos žodžių nestokoju žmonėms, kurie ištiesė pagalbos ranką ir sumokėję už pirkinius stūmė vežimėlį prie savanorių. Buvo malonu sutikti nuolatinius šios akcijos aukotojus. Visai nedidelis ir nedaug kainuojantis darbas tikrai yra reikšmingas sunkiai besiverčiantiems žmonėms. Džiaugiuosi, kad bendradarbiavimas su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ duoda gražių rezultatų, – pasakoja Šalčininkų socialinių paslaugų centro direktorė Kristina Kolendo.

Jos teigimu, šalčininkiečiai padarė labai didelę dovaną centrui ir jo klientams. Surinkti maisto produktai bus išdalinti maisto paketais iki 2023 m. gruodžio 24 d. Juos gaus vieniši, nepasiturintys ir kiti sunkumus patiriantys Šalčininkų rajono gyventojai.

 

     

 

 

Skip to content