Menu Close

Mokymai „Balsas prieš smurtą”

Moterų informacijos centras, įgyvendindamas smurto artimoje aplinkoje reiškiniui mažinti skirtą projektą „Kiekvienas balsas prieš smurtą yra svarbus”, organizavo 24 ak. val. specializuotą mokymų kursą valstybės, savivaldybės institucijų ir NVO darbuotojams, vykdantiems smurto artimoje aplinkoje prevenciją, teikiantiems apsaugą ir pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims.

Šalčininkų socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai ir atvejo vadybininkai dalyvavo 24 ak. val. mokymuose „Kiekvienas balsas prieš smurtą yra svarbus”, kurie yra tęstinė sėkmingai 2021 metais baigtos mokymo programos „Koordinuotas institucijų atsakas į smurtą artimoje aplinkoje: specialistų kompetencijų gilinimas” dalis.

Š. m. mokymų metu buvo stiprinamos specialistų, dirbančių smurto artimoje aplinkoje lauke, žinios ir įgūdžiai.  Mokymo programa „Kiekvienas balsas prieš smurtą yra svarbus” yra papildyta moduliais, sukursiančiais galimybę pagerinti specialistų profesinę kompetenciją smurto artimoje aplinkoje identifikavimo, bendradarbiavimo, komunikacijos ir pagalbos teikimo srityse.

Nuoširdžiai norime padėkoti Moterų informacijos centrui už galimybę dalyvauti mokymuose.  

Skip to content