Menu Close

Bendravimo ir neigiamų emocinių būsenų valdymo ypatumai dirbant su senyvo amžiaus asmenimis

👉Socialinio darbuotojo bendravimo ir santykio su paslaugų gavėju svarba yra esminė socialinio darbo vertybė. Siekiant gerinti senyvo amžiaus asmenų gyvenimo kokybę ir teikiamų socialinių paslaugų efektyvumą, būtina nuolat analizuoti šios amžiaus grupės specifinius poreikius, kylančias problemas ir ieškoti efektyvių jų sprendimo būdų.

✅2024 m. kovo 27 d. centro socialinėms darbuotojoms ir individualios priežiūros darbuotojoms, dirbančioms su senyvo amžiaus asmenimis, buvo organizuoti mokymai “Bendravimo ir neigiamų emocinių būsenų valdymo ypatumai dirbant su senyvo amžiaus asmenimis”.

🔎Mokymų metu darbuotojos turėjo galimybę gilintis į senyvo amžiaus asmenų patiriamus emocinius sunkumus ir jų priežastis, susipažinti su specifiniais bendravimo ypatumais, kurie padeda efektyviai valdyti neigiamas emocijas ir gerinti psichologinę gerovę.

🌿Mokymų dalyviai teigiamai įvertino mokymų turinį ir lektorių darbą. Jie pabrėžė, kad įgytos žinios ir įgūdžiai bus naudingi kasdieniame darbe su senyvo amžiaus žmonėmis.

Šalčininkų socialinių paslaugų centro informacija

Skip to content