Menu Close

Sociokultūrinės paslaugos Šalčininkų socialinių paslaugų centre

Sociokltūrinė paslauga – tai paslauga, teikiama asmenims, grupėms siekiant jų kultūrinio ir visuomeninio veiklumo. Sociokultūrinės paslaugos Šalčininkų socialinių paslaugų centre yra teikiamos pagyvenusiems, suaugusiems asmenims, turintiems fizinę negalią.

Atsižvelgiant į paslaugos gavėjų norus, pageidavimus, dažniausiai yra organizuojamos išvykos į teatrą (Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, Lietuvos rusų dramos teatrą ir kt.). Šiais metais jau buvo organizuotos išvykos į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą į spektaklius: ,,Spragtukas‘‘, „Figaro vedybos“ bei „Penki Merės stebuklai“, į Lietuvos rusų dramos teatrą į spektaklį „Legenda apie didijį Kombinatorių“.

2017 m. lapkričio 9 d. Šalčininkų socialinių paslaugų centras organizavo išvyką į Lietuvos rusų dramos teatrą į spektaklį ,,Zoikos butas“. Išvykoje dalyvavo senjorai  iš Šalčininkų ir Turgelių seniūnijų. Norėtume padėkoti Turgelių sen. darbuotojai  Valentinai Markevič už pagalbą organizuojant išvyką į Lietuvos rusų dramos teatrą.

Kviečiame Šalčininkų rajono savivaldybės seniūnijas prisijungti prie mūsų Centro organizuojamų sociokultūrinių paslaugų, paraginti savo seniūnijų gyventojus aktyviau dalyvauti mūsų Centro veikloje.

 

Skip to content