Menu Close

Skaitmeninio raštingumo kursai socialinio darbuotojo padėjėjams

Šalčininkų socialinių paslaugų centras kartu su Šalčininkų rajono savivaldybės bendrojo skyriaus vyriausiuoju specialistu Valerijumi Sinkevičiumi organizavo 2 val. skaitmeninio raštingumo kursus socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjams.

IT specialistas maloniai darbuotojams parodė kaip kurti asmeninį el. paštą, kaip naudotis Google Disku, tvarkyti dokumentus ir darbinius failus. Paaiškino pagrindines darbui būtinas funkcijas su tokiomis Windows sistemos programomis kaip „Microsoft Excel“ ir „Microsoft Word“, o būtent teksto formavimo, apskaičiavimų technikas. Taipogi socialinio darbuotojo padėjėjai sužinojo kaip naudotis greitu numerio rinkimu mobiliuosiuose telefonuose, šias žinias darbuotojai pritaikys darbe su pagalbos į namus paslaugų gavėjais juos apmokinant.

Šių mokymų dėka darbuotojai pagerins teikiamų paslaugų kokybę padėdami klientams daugiau bendrauti elektroninėmis priemonėmis, palaikyti ryšį su artimaisiais, dalyvauti on-line renginiuose, paskatindami savarankiškumą ir mažindami socialinį uždarumą.

Skip to content