Menu Close

Šalčininkų socialinių paslaugų centro darbuotojų susitikimas su Vilniaus apskrities VPK Šalčininkų rajono PK bendruomenės pareigūne

Siekdami apsaugoti centro paslaugų gavėjus nuo sukčiavimo jų atžvilgių ir kitos nusikalstamos veikos, Šalčininkų socialinio paslaugų centras 2021 m. liepos 21 d. nuotoliniu būdu organizavo susitikimą su Vilniaus apskrities VPK Šalčininkų rajono PK bendruomenės pareigūne Olga  Jasiukaite.

Susitikime dalyvavo Šalčininkų SPC socialiniai darbuotojai dirbantys su šeimomis bei socialinių darbuotojų padėjėjai.

Pareigūnė Centro darbuotojams pristatė kriminogeninę padėtį Šalčininkų rajone,  supažindino su dažniausiai daromomis nusikalstamomis veikomis. Trumpai pristatė, kokie šiuo metu yra „populiarūs“  sukčiavimo būdai, kuriuos naudoja sukčiai ir patarė, kaip nepapulti į jų pinkles. Pareigūne Olga Jasiukaite kalbėjo apie tai, kaip apsisaugoti nuo vagysčių ir apsaugoti save, savo turtą.  

Susitikimo pabaigoje pareigūnė atsakė į darbuotojams rūpimus klausimus ir priminė, kad  skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 skambinti, kai staiga iškyla reali grėsmė gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai ar turtui.

Skip to content