Menu Close

Laisvalaikis – svarbi gyvenimo dalis, turinti didelę įtaką fizinei, emocinei ir socialinei raidai

Vaikų ir jaunuolių įtraukimas į turiningas veiklas – puikus būdas jiems padėti ugdyti įgūdžius, užmegzti ryšius su bendraamžiais ir smagiai praleisti laiką! Centro socialinės darbuotojos vis dažniau stengiasi įtraukti sunkumus patiriančias šeimas, jose augančius vaikus ir jaunuolius į įvairias veiklas, organizuoti sociokultūrines paslaugas.

Š. m. gegužės 17 d. socialinė darbuotoja dirbanti su šeimomis Elvyra Savelienė bendradarbiaudama su Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centru užtikrino galimybę vaikams dalyvauti animaciniame filme ,,Drakonų sergėtoja“. Nuostabi animacija, jaudinanti istorija ir žavingi personažai vaikams sukėlė teigiamas emocijas.

Š. m. birželio 2 d. socialinė darbuotoja dirbanti su šeimomis Žana Rodevičienė įtraukė vaikus ir jaunuolius į gatvės Teatro spektaklį ,,Cirko spalvos”. Spektaklis buvo kupinas muzikos, šokio ir sportinių pasirodymų, kurie sukėlė šypsenas ir teigiamas emocijas.

Š. m. birželio 3 d. Eišiškių bendruomenėje ,,Kaštonas“ centro socialinės darbuotojos dirbančios su šeimomis Ana Palevič, Justyna Žukovska ir Violeta Jelmak, kartu su vaikais ir jaunuoliais dalyvavo edukaciniuose siuvimo mokymuose. Siuvimo mokymai buvo puiki edukacinė patirtis, kuri padėjo ugdyti kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi ir smulkiosios motorikos įgūdžius.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šeimų bei jose augančių vaikų ir jaunuolių gerovės bei turiningo laisvalaikio praleidimo. Dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centrui bei Eišiškių bendruomenės ,,Kaštonas“ pirmininkei Kristinai Vereško už bendradarbiavimą !

      

 

Šalčininkų socialinių paslaugų centro informacija

Skip to content