Menu Close

DĖK‘ui aikštelės – reikalingų daiktų šaltinis

Buityje nebenaudojami daiktai gali tarnauti kitiems. Iškalbingas to pavyzdys – Šalčininkų socialinių paslaugų centro bendradarbiavimas su DĖK‘ui aikštele Šalčininkuose.

Šalčininkų socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai kartu su individualios priežiūros darbuotojais dirba su šeimomis, patiriančiomis sunkumus, kurioms kartais yra reikalinga ne tik psichologinė ar kitokia socialinė pagalba, bet ir pagalba aprūpinant būtiniausiais namų apyvokos daiktais, kuriant šeimoje saugią aplinką vaikams.

Socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai, siekdami patenkinti šiuos šeimų poreikius, jau keletą metų sėkmingai bendradarbiauja su stotele DĖK,ui, skelbia reikalingą informaciją socialiniuose tinkluose, taip ieškodami reikalingų daiktų. Dažniausiai tai yra baldai, vaikiški baldai (vėžimėliai, lovytės, maniežai, maitinimo kėdutės, vystymo staliukai, vaikštynės), mokyklinės prekės, žaislai ir kt. dalį jų pavyksta rasti būtent DĖK‘ui aikštelėje.

– Kartais žmonės atsiduria situacijose, kai jiems reikalinga pagalba ir jie patys nesusitvarko. Būtent tam mes ir esame. Tačiau ir mūsų darbuotojai susiduria su iššūkiais, nes neretai turi būti iniciatyvūs ir išradingi. DĖK‘ui aikštelė yra puikus būdas išspręsti kai kurias problemas. Aktyviai bendradarbiaujame su DĖK‘ui aikštelės Šalčininkuose operatore Renata, kuri visada pasiruošusi padėti, taip pat esu dėkingas mūsų centro individualios priežiūros darbuotojoms Nijolai Korickai ir Donata Sinkevičienei už iniciatyvumą, – pasakoja Socialinių paslaugų centro direktorė Kristina Kolendo.

Socialinių paslaugų centras kviečia rajono gyventojus pagal galimybę prisidėti ir palikti stotelėje DĖK,ui naudojimui tinkamus daiktus arba tiesiogiai kreiptis į centro atsakingus darbuotojus, kurie geriausiai žino, kokiai šeimai reikalinga siūloma pagalba.

 

          

Skip to content